Bicie serca online
Data dodania: 16/03/2016 20:05
Opis filmu: Bicie serca online bez limitu

Lata 50. ubiegłego wieku. Troje dobrych znajomych Jack Kerouac (John Heard), Neal Cassady (Nick Nolte) i Carolyn Cassady (Sissy Spacek) wyrusza w samochodową wyprawę przez Stany Zjednoczone. Podróż okazuje się pełna przygód, emocji, wyzwolonego seksu, alkoholu i narkotyków. Fabuła inspirowana jest opublikowaną w 1957 r. powieścią legendarnego pisarza, Jacka Kerouaca, pt. "W drodze". Kultowe dzieło zdefiniowało nowe pokolenie ludzi, których nonkonformistyczna postawa na zawsze odmieniła Amerykę. Film opowiada o generacji bitników, która nie chciała trzymać się surowych społecznych reguł i zwyczajów. To historia młodych buntowników, którzy sami chcieli kreować swoje życie - nie patrząc na utarte schematy i proste rozwiązania.

Liczba wyświetleń: 481
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 47
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Bicie serca z roku 1980 (tytuł oryginalny: Heart Beat). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Bicie serca online znajduje się w kategoriach: Dramat, Obyczajowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.74 / 6 przez 47 użytkowników. Film Bicie serca 1980 został oglądnięty 481 razy. Oglądaj film Bicie serca teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film bicie serca online, bicie serca 1980 ekino, bicie serca cda online, bicie serca zalukaj, bicie serca openload, bicie serca vshare, bicie serca 1980 z lektorem, bicie serca z napisami, bicie serca 1980 po Polsku, bicie serca 1980 hd.


Komentarze do filmu Bicie serca 1980 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.