Bez limitu online
Data dodania: 15/01/2016 07:00
Opis filmu: Bez limitu online bez limitu

Młody policjant Karl-Heinz zostaje przez swojego przełożonego odesłany do drogówki po tym, jak zawodzi w schwytaniu bandy złodziei samochodowych. Jednak udaje się mu przypadkiem poznać słynnych piratów drogowych i postanawia pod przykrywką wniknąć w szeregi gangu, aby rozbić grupę. Okazuje się jednak, że im bardziej bohater zagłębia się w ekscytujący świat pięknych i szybkich samochodów, tym bardziej zapomina, że tak naprawdę stoi po drugiej stronie barykady.

Liczba wyświetleń: 348
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 35
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Bez limitu z roku 2004 (tytuł oryginalny: Autobahnraser). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Bez limitu online znajduje się w kategoriach: Akcja, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.46 / 6 przez 35 użytkowników. Film Bez limitu 2004 został oglądnięty 348 razy. Oglądaj film Bez limitu teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film bez limitu online, bez limitu 2004 ekino, bez limitu cda online, bez limitu zalukaj, bez limitu openload, bez limitu vshare, bez limitu 2004 z lektorem, bez limitu z napisami, bez limitu 2004 po Polsku, bez limitu 2004 hd.


Komentarze do filmu Bez limitu 2004 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.