Bestie z południowych krain online
Data dodania: 21/01/2016 07:32
Opis filmu: Bestie z południowych krain online bez limitu

Film rozgrywa się w krainie zalanej przez powódź o apokaliptycznych rozmiarach. Grupa ocalonych zamieszkuje skrawki suchego lądu i szykuje się do walki z bestiami, które pod wpływem kataklizmu przebudziły się z tysiącletniego snu. Główną bohaterką jest mała dziewczynka, mająca wyjątkowy kontakt ze światem natury. Swój dar przetrwania i niezwykłą mądrość przeciwstawi nadciągającemu niebezpieczeństwu.

Liczba wyświetleń: 401
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 40
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Bestie z południowych krain z roku 2012 (tytuł oryginalny: Beasts of the Southern Wild). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Bestie z południowych krain online znajduje się w kategoriach: Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.06 / 6 przez 40 użytkowników. Film Bestie z południowych krain 2012 został oglądnięty 401 razy. Oglądaj film Bestie z południowych krain teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film bestie z południowych krain online, bestie z południowych krain 2012 ekino, bestie z południowych krain cda online, bestie z południowych krain zalukaj, bestie z południowych krain openload, bestie z południowych krain vshare, bestie z południowych krain 2012 z lektorem, bestie z południowych krain z napisami, bestie z południowych krain 2012 po Polsku, bestie z południowych krain 2012 hd.


Komentarze do filmu Bestie z południowych krain 2012 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.