Bandyta, który pachniał whiskey online
Data dodania: 18/04/2018 10:05
Opis filmu: Bandyta, który pachniał whiskey online bez limitu

Ballada o barwnym życiu Węgra, który w wieku niespełna 30 lat stał się bohaterem narodowym. Attila Ambrus imał się różnych zawodów, by wreszcie stać się najbardziej znanym w kraju przestępcą. Kiedy od 1993 roku zaczął napadać na banki, opinia publiczna szybko ochrzciła go mianem "włamywacza dżentelmena". Attila był zawsze uprzejmy i miły, nigdy nie przelał kropli krwi, często wchodził do banku z kwiatami, a po udanym napadzie wysyłał szampana ścigającym go policjantom. Z banków znikał szybko, zostawiając po sobie ledwie wyczuwalny zapach whiskey. Na Węgrzech, w czasach trudnych przemian i budowy kapitalizmu otwarcie rzucał wyzwanie prawu i zyskał przydomek "Robina Hooda bloku wschodniego".

Liczba wyświetleń: 10
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Bandyta, który pachniał whiskey z roku 2017 (tytuł oryginalny: The Whiskey Bandit). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Bandyta, który pachniał whiskey online znajduje się w kategoriach: Akcja, Dokumentalne. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Bandyta, który pachniał whiskey 2017 został oglądnięty 10 razy. Oglądaj film Bandyta, który pachniał whiskey teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film bandyta, który pachniał whiskey online, bandyta, który pachniał whiskey 2017 ekino, bandyta, który pachniał whiskey cda online, bandyta, który pachniał whiskey zalukaj, bandyta, który pachniał whiskey openload, bandyta, który pachniał whiskey vshare, bandyta, który pachniał whiskey 2017 z lektorem, bandyta, który pachniał whiskey z napisami, bandyta, który pachniał whiskey 2017 po Polsku, bandyta, który pachniał whiskey 2017 hd.


Komentarze do filmu Bandyta, który pachniał whiskey 2017 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.