Bad Hair Day online
Data dodania: 21/01/2016 09:18
Opis filmu: Bad Hair Day online bez limitu

Mieszkająca w Bostonie, Monica Reeves, uczęszczająca do technikum dla uzdolnionych, bardzo chce zostać królową balu szkolnego. Przygotowuje się na dzień przed balem, więc może oszczędzić czas jeśli nie będzie chodziła i myślała, że coś pójdzie źle. W wielkim dniu budzi się i ma zły dzień, włosy się nie układają, strój na bal jest zniszczony, buty zepsute a wszystko co może idzie źle, bardzo źle. Liz Morgan, policjantka, szuka naszyjnika, który jakimś cudem zgubił się Monice. Chce go odzyskać i dostać swoją pracę z powrotem.

Liczba wyświetleń: 478
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 8
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Bad Hair Day z roku 2015. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Bad Hair Day online znajduje się w kategoriach: Familijny, Komedia, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.77 / 6 przez 8 użytkowników. Film Bad Hair Day 2015 został oglądnięty 478 razy. Oglądaj film Bad Hair Day teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film bad hair day online, bad hair day 2015 ekino, bad hair day cda online, bad hair day zalukaj, bad hair day openload, bad hair day vshare, bad hair day 2015 z lektorem, bad hair day z napisami, bad hair day 2015 po Polsku, bad hair day 2015 hd.


Komentarze do filmu Bad Hair Day 2015 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.