Babe - świnka z klasą online
Data dodania: 21/01/2016 09:29
Opis filmu: Babe - świnka z klasą online bez limitu

W tym filmie zwierzęta mówią ludzkim głosem, ale niesłyszalnym dla ludzkiego ucha. Farmer Hoggett ratuje przed smutnym losem w rzeźni pewną małą świnkę. Nawet nie wie co, a raczej kogo sprowadza sobie na farmę. Świnka bardzo szybko zaskarbia sobie przyjaźń gęsi Ferdinanda (lubującego się w udawaniu koguta), suki rasy owczarek - Muchy, która staje się przybraną matką dla Babe. Świnka pragnąc dorównać innym i pokazać, że i ona wszystko potrafi, pilnie obserwuje Rexa owczarka, i uczy się zaganiania owiec. Przy czym w przeciwieństwie do psów doskonale "dogaduje się" z owcami, które jak są ładnie proszone potrafią iść w rządku i dwójkami. Farmer obserwując świnkę z ukrycia dochodzi do wniosku, że ma u siebie istny skarb. Niewiele myśląc zgłasza Babe do corocznego konkursu na najlepszego owczarka pastewnego.

Liczba wyświetleń: 395
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 39
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Babe - świnka z klasą z roku 1995 (tytuł oryginalny: Babe). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Babe - świnka z klasą online znajduje się w kategoriach: Familijny, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.05 / 6 przez 39 użytkowników. Film Babe - świnka z klasą 1995 został oglądnięty 395 razy. Oglądaj film Babe - świnka z klasą teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film babe - świnka z klasą online, babe - świnka z klasą 1995 ekino, babe - świnka z klasą cda online, babe - świnka z klasą zalukaj, babe - świnka z klasą openload, babe - świnka z klasą vshare, babe - świnka z klasą 1995 z lektorem, babe - świnka z klasą z napisami, babe - świnka z klasą 1995 po Polsku, babe - świnka z klasą 1995 hd.


Komentarze do filmu Babe - świnka z klasą 1995 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.