Areszt domowy online
Data dodania: 21/01/2016 09:25
Opis filmu: Areszt domowy online bez limitu

Janet (Jamie Lee Curtis) i Ned (Kevin Pollack) są małżeństwem od wielu lat. Mają dwoje dzieci, Stacy i Grovera. Na pozór stanowią symbol szczęśliwej amerykańskiej rodziny z klasy średniej. Bajka się kończy gdy Janet i Ned oznajmiają swoim pociechom, że zamierzają się rozwieść. 14-letni Grover opracowuje misterny plan, aby utrzymać rodziców razem. Współnie z siostrą organizują przyjęcie w piwnicy, którą dekorują w stylu hawajskim. Przygotowują również projekcję starych filmów nakręconych przez rodziców w czasie miodowego miesiąca spędzonego właśnie na Hawajach. Rodzeństwo zwabia matkę i ojca do piwnicy i zatrzaskują drzwi. Janet i Ned pozostaną w zamknięciu dopóty, dopóki nie rozwiążą swoich problemów i nie pogodzą się. Przyjaciele nastolatków szybko biorą przykład z pomysłu Grovera. Wkrótce w piwnicy robi się ciasno od rodzicieli skazanych przez swoich potomków na areszt domowy.

Liczba wyświetleń: 480
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 48
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Areszt domowy z roku 1996 (tytuł oryginalny: House Arrest). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Areszt domowy online znajduje się w kategoriach: Familijny, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.72 / 6 przez 48 użytkowników. Film Areszt domowy 1996 został oglądnięty 480 razy. Oglądaj film Areszt domowy teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film areszt domowy online, areszt domowy 1996 ekino, areszt domowy cda online, areszt domowy zalukaj, areszt domowy openload, areszt domowy vshare, areszt domowy 1996 z lektorem, areszt domowy z napisami, areszt domowy 1996 po Polsku, areszt domowy 1996 hd.


Komentarze do filmu Areszt domowy 1996 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.