Amerykańska dziewczynka online
Data dodania: 21/01/2016 07:22
Opis filmu: Amerykańska dziewczynka online bez limitu

11-letnia Chrissa Maxwell w połowie roku szkolnego przeprowadza się z rodzicami do nowego miasta. Zmiana szkoły, nowi koledzy, nieznane zwyczaje - w życiu Chrissy szykuje się wielka rewolucja. W szkole dziewczynka staje się ofiarą trzech uczennic z klasy, które na każdym kroku uprzykrzają jej życie. Mimo tego Chrissa nikomu się nie skarży i usilnie stara się znaleźć prawdziwych przyjaciół.

Liczba wyświetleń: 103
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 10
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Amerykańska dziewczynka z roku 2009 (tytuł oryginalny: An American Girl: Chrissa Stands Strong). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Amerykańska dziewczynka online znajduje się w kategoriach: Dramat, Familijny. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.05 / 6 przez 10 użytkowników. Film Amerykańska dziewczynka 2009 został oglądnięty 103 razy. Oglądaj film Amerykańska dziewczynka teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film amerykańska dziewczynka online, amerykańska dziewczynka 2009 ekino, amerykańska dziewczynka cda online, amerykańska dziewczynka zalukaj, amerykańska dziewczynka openload, amerykańska dziewczynka vshare, amerykańska dziewczynka 2009 z lektorem, amerykańska dziewczynka z napisami, amerykańska dziewczynka 2009 po Polsku, amerykańska dziewczynka 2009 hd.


Komentarze do filmu Amerykańska dziewczynka 2009 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.