America online
Data dodania: 21/01/2016 09:12
Opis filmu: America online bez limitu

Szesnastolatek o imieniu America (Philip Johnson) miał bardzo trudne dzieciństwo. Chłopak wielokrotnie zmieniał domy i rodziny zastępcze, padł też ofiarą molestowania seksualnego. Obecnie uczęszcza na terapię prowadzoną przez psycholog Maureen Brennan (Rosie O'Donnell). Kobieta pomaga mu uporać się z traumatycznymi doświadczeniami i bolesnymi wspomnieniami związanymi z dorastaniem z uzależnioną od narkotyków matką, Susaną (Toya Turner), a także z częstymi zmianami domów zastępczych.

Do tego materiału nie przypisano żadnych plików.
Liczba wyświetleń: 110
Ocena innych filmowiczów: 2 / 6
Ilość głosów: 63
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online America z roku 2009. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film America online znajduje się w kategoriach: Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 1.7 / 6 przez 63 użytkowników. Film America 2009 został oglądnięty 110 razy. Oglądaj film America teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film america online, america 2009 ekino, america cda online, america zalukaj, america openload, america vshare, america 2009 z lektorem, america z napisami, america 2009 po Polsku, america 2009 hd.


Komentarze do filmu America 2009 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.