Alfa online
Data dodania: 26/11/2018 11:24
Opis filmu: Alfa online bez limitu

Czasy epoki lodowcowej, Europa 20 tys. lat temu. Młody mężczyzna wspólnie ze współplemieńcami wyrusza na swoje pierwsze polowanie. Kiedy zostaje ranny, ci porzucają go, skazując na pewną śmierć. Przerażony i samotny stara się przetrwać w bezlitosnym świecie dzikiej puszczy. Z obawą próbuje okiełznać odrzuconego przez stado wilka. Z czasem zaczynają sobie ufać, co więcej, mogą na siebie liczyć, tworząc niezwykłą parę sprzymierzeńców. Wspólnie pokonują niezliczone niebezpieczeństwa i pułapki losu, próbując odnaleźć drogę do domu zanim nadejdzie śmiertelna zima.

Liczba wyświetleń: 54
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Alfa z roku 2018 (tytuł oryginalny: Alpha). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Alfa online znajduje się w kategoriach: Dramat, Przygodowe, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Alfa 2018 został oglądnięty 54 razy. Oglądaj film Alfa teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film alfa online, alfa 2018 ekino, alfa cda online, alfa zalukaj, alfa openload, alfa vshare, alfa 2018 z lektorem, alfa z napisami, alfa 2018 po Polsku, alfa 2018 hd.


Komentarze do filmu Alfa 2018 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.