Aksamitny królik online
Data dodania: 21/01/2016 09:35
Opis filmu: Aksamitny królik online bez limitu

Toby Morgan jest młodym chłopcem. Czuje się bardzo samotny mieszkając z wymagającą babcią i ciągle wyjeżdżającym ojcem. Pewnego dnia znajduje na strychu wypchanego królika, którego przed śmiercią zostawiła mu mama. Jego łzy tęsknoty sprawiają, że pluszak przekształca się w animowanego zabawnego królika, który zabiera chłopca w podróż do animowanej krainy. Obaj chcą, żeby ich największe marzenia się spełniły. Królik chce stać się kiedyś prawdziwym królikiem, natomiast Toby chce mieć znów szczęśliwą, oddaną rodzinę. W realizacji ich marzeń chcą im pomóc postacie Konia i Łabędzia, które spotykają w bajkowej krainie.

Liczba wyświetleń: 414
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 41
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Aksamitny królik z roku 2009 (tytuł oryginalny: The Velveteen Rabbit). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Aksamitny królik online znajduje się w kategoriach: Familijny, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.82 / 6 przez 41 użytkowników. Film Aksamitny królik 2009 został oglądnięty 414 razy. Oglądaj film Aksamitny królik teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film aksamitny królik online, aksamitny królik 2009 ekino, aksamitny królik cda online, aksamitny królik zalukaj, aksamitny królik openload, aksamitny królik vshare, aksamitny królik 2009 z lektorem, aksamitny królik z napisami, aksamitny królik 2009 po Polsku, aksamitny królik 2009 hd.


Komentarze do filmu Aksamitny królik 2009 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.