Ach, Lucy! online
Data dodania: 03/04/2018 16:05
Opis filmu: Ach, Lucy! online bez limitu

Setsuko ma wrażenie, że wpadła w pułapkę życia w Tokio, do czasu, gdy jej siostrzenica Mika namawia ją, aby zapisała się na niezwykle oryginalne zajęcia z języka angielskiego. Wymagają one od niej noszenia blond peruki i wcielenia się w rolę Amerykanki o imieniu Lucy. Nowa tożsamość budzi w Setsuko głęboko skrywane emocje, co powoduje, że szybko zakochuje się w swoim nauczycielu Johnie. Po tym jak John nagle znika i przestaje prowadzić zajęcia, Setsuko dowiaduje się, że on i Mika byli parą. Z pomocą swojej siostry Ayako pokonuje połowę globu i dociera na peryferia południowej Kalifornii, aby odnaleźć parę uciekinierów.

Liczba wyświetleń: 2
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Ach, Lucy! z roku 2017 (tytuł oryginalny: Oh Lucy!). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Ach, Lucy! online znajduje się w kategoriach: Dramat, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Ach, Lucy! 2017 został oglądnięty 2 razy. Oglądaj film Ach, Lucy! teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film ach, lucy! online, ach, lucy! 2017 ekino, ach, lucy! cda online, ach, lucy! zalukaj, ach, lucy! openload, ach, lucy! vshare, ach, lucy! 2017 z lektorem, ach, lucy! z napisami, ach, lucy! 2017 po Polsku, ach, lucy! 2017 hd.


Komentarze do filmu Ach, Lucy! 2017 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.