Abulele online
Data dodania: 27/11/2016 04:05
Opis filmu: Abulele online bez limitu

Mimo że od czasu śmierci brata minął już rok, Adam i jego rodzice wciąż nie potrafi sobie poradzić ze stratą. Dziesięcioletni Adam, zmagając się z poczuciem winy, czuje się nieznośnie samotny i opuszczony przez cały świat. Wszystko zmienia niespodziewane pojawienie się Abulele, który zostaje nowym przyjacielem chłopca. Razem potrafią przechytrzyć złośliwą nauczycielkę i utrzeć nosa dokuczającym mu łobuzom z klasy. Nagłe zmiany w zachowaniu syna zaczynają budzić podejrzliwość rodziców Adama. Gdy tylko w sąsiedztwie pojawiają się rządowe służby specjalne z misją pojmania Abulele, zrobi się naprawdę niebezpiecznie. Aby uratować najlepszego przyjaciela, Adam będzie musiał pomóc mu wrócić do rodziny.

Liczba wyświetleń: 52
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Abulele z roku 2015. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Abulele online znajduje się w kategoriach: Familijny, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Abulele 2015 został oglądnięty 52 razy. Oglądaj film Abulele teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film abulele online, abulele 2015 ekino, abulele cda online, abulele zalukaj, abulele openload, abulele vshare, abulele 2015 z lektorem, abulele z napisami, abulele 2015 po Polsku, abulele 2015 hd.


Komentarze do filmu Abulele 2015 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.