A.I. Sztuczna inteligencja online
Data dodania: 21/01/2016 08:45
Opis filmu: A.I. Sztuczna inteligencja online bez limitu

David (Haley Joel Osment) jest pierwszym robotem - chłopcem, którego zaprogramowano w taki sposób, by potrafił kochać. Zostaje adoptowany przez małżeństwo, którego własne dziecko cierpi na nieuleczalną chorobę i jest zahibernowane do momentu wynalezienie na nią lekarstwa. Przybrani rodzice otaczają Davida opieka i miłością, a on powoli staje się ich prawdziwym dzieckiem. Jednak z czasem zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest zwyczajnym chłopcem, ale nie jest też tylko robotem. Wyrusza w podróż, by odnaleźć swe miejsce w świecie.

Liczba wyświetleń: 358
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 35
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online A.I. Sztuczna inteligencja z roku 2001 (tytuł oryginalny: Artificial Intelligence: AI). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film A.I. Sztuczna inteligencja online znajduje się w kategoriach: Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.1 / 6 przez 35 użytkowników. Film A.I. Sztuczna inteligencja 2001 został oglądnięty 358 razy. Oglądaj film A.I. Sztuczna inteligencja teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film a.i. sztuczna inteligencja online, a.i. sztuczna inteligencja 2001 ekino, a.i. sztuczna inteligencja cda online, a.i. sztuczna inteligencja zalukaj, a.i. sztuczna inteligencja openload, a.i. sztuczna inteligencja vshare, a.i. sztuczna inteligencja 2001 z lektorem, a.i. sztuczna inteligencja z napisami, a.i. sztuczna inteligencja 2001 po Polsku, a.i. sztuczna inteligencja 2001 hd.


Komentarze do filmu A.I. Sztuczna inteligencja 2001 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.