Świat przyszłości online
Data dodania: 17/08/2016 04:05
Opis filmu: Świat przyszłości online bez limitu

Jest to sequel "Światu Dzikiego Zachodu" Michaela Crichtona. Po zamknięciu "Światu Dzikiego Zachodu" (Westworld), firma Delos otwiera nowy park "Świat Przyszłości" (Futureworld). Pomimo krytyki ze strony dziennikarzy, firma się nie poddaje. Dwóch reporterów, po śmierci ich kolegi, decyduje się udać tam i zbadać sprawę ...

Liczba wyświetleń: 3
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Świat przyszłości z roku 1976 (tytuł oryginalny: Futureworld). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Świat przyszłości online znajduje się w kategoriach: Sensacyjne. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Świat przyszłości 1976 został oglądnięty 3 razy. Oglądaj film Świat przyszłości teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film świat przyszłości online, świat przyszłości 1976 ekino, świat przyszłości cda online, świat przyszłości zalukaj, świat przyszłości openload, świat przyszłości vshare, świat przyszłości 1976 z lektorem, świat przyszłości z napisami, świat przyszłości 1976 po Polsku, świat przyszłości 1976 hd.


Komentarze do filmu Świat przyszłości 1976 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.