Święta w Connecticut online
Data dodania: 22/12/2017 16:05
Opis filmu: Święta w Connecticut online bez limitu

Elizabeth Blane jest gwiazdą programu telewizyjnego, podczas którego uczy wszystkich telewidzów gotowania. Dodatkowo jest także autorką kilku "poważnych" książek kucharskich. Wiedzie ustabilizowane, choć nieco samotne życie... Taki stan rzeczy zmienia się z chwilą kiedy jej szef postanawia podnieść oglądalność programu poprzez stworzenie programu wigilijnego w sztucznie stworzonym "rodzinnym" domu Elizabeth. Na kolację wigilijną (którą ma ugotować Beth) zostaje też zaproszony ranger Jefferson, który stracił swój dom w pożarze. Telewizyjny show poprzedzają same problemy... a największym, jak się okazuje, jest fakt, że Elizabeth nie potrafi gotować....

Liczba wyświetleń: 18
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Święta w Connecticut z roku 1992 (tytuł oryginalny: Christmas in Connecticut). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Święta w Connecticut online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Święta w Connecticut 1992 został oglądnięty 18 razy. Oglądaj film Święta w Connecticut teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film święta w connecticut online, święta w connecticut 1992 ekino, święta w connecticut cda online, święta w connecticut zalukaj, święta w connecticut openload, święta w connecticut vshare, święta w connecticut 1992 z lektorem, święta w connecticut z napisami, święta w connecticut 1992 po Polsku, święta w connecticut 1992 hd.


Komentarze do filmu Święta w Connecticut 1992 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.